Violetta style

14. prosince 2015 v 16:43 | Fedemila |  Někdo tomu říká drby
Ahoj fanoušci Violetty, připravila jsem si pro vás styly hlavnějších postav a menší povídání o nich..

Tak začneme asi Violettou. Její styl je pro mě něco úžasného. V 1 si můžete všimnout jak je její styl docela jedboduchý a přes to krásně elegantní. Ve 2 už se začla zajímat o dloužejší sukně a větší podpatky. No co si budeme povídat, 3 je vše dohromady..

Následuje Leon. Košile, to je prostě jeho! Někdy mi přijde že nenosí nic jiného. Tenisky, hodinky, uplé džíny..klasika kterou u Leona známe snad všichni.

A potom je tady Francesca. Mašle, šaty - to jí nikdo nevezme. Hodně se mi líbí její jednoduchý styl a ty boty které nosí jsou prostě boží! Někdy mi přijde že je to styl i Minie, protože nosí hodně věcí se vzorem puntíků.

A co si tak řekneme o Camile? Její styl mi připadá hodně takový...jak bych to nazvala? Pohodový, free, hippie? Nějak tak bych to nazvala a abych pravdu řekla, její styl se trochu podobá tomu mému. Bez kraťas se nikam ani nehnu! :D


No a poslední kdo tu je tak je Ludmila. Její styl mi přijde někdy trochu přehnaný. Ale hodně se mi líbí ta konbinace barev.. Všechno se jí ke všemu krásně hodí! (takové boty co jsou na obrázku mám taky, ale černý, gůmový a jezdim s nima na koních:D)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama