Violetta a Leon

9. prosince 2015 v 20:24 | Leonetta |  Violetta story
I Love Violetta and Leon!!

Já miluju Leona a Violettu! Je pravda, že je Violetta někdy dost zvláštní a Leon taky! Vzpomínám si na Violettu 1, ta nejspíš byla nejlepší, Leon na ní byl hodný, byl tam i Tomas atd... Violetta 1 byla vážně dobrá. Bylo to o něčem Angie tajila že je Violetty teta, byla tam ta šílená Jade atd.. Violetta 2 mi přišla o ničem! Ale Violetta 3 je taky docela dobrá! Jenom mi teď hrozně vadí jak je Leon na Violettu hnusný! A hodně mně štve jak ona mu to chce říct že je "Roxy" ale on ne, on si to nenechá říct a v nějakém dílu bude že ona to řekne, ale on jí ...... No to uvidíte!S vyplazeným jazykem

Pamatujete jak Leon a Violetta se poprvé políbili?
No jo no, já to moc prožívám xD. Kdyby jste nevěděli že si Violetta vybere Leona tak koho by jste si vybrali vy? Tomase nebo Leona? To je u mě asi jasný že Leona i když Tomase mám taky ráda!!

Ale taky vůbec nechápu jak Violettu mohlo napadnout že se převleče za "Roxy" a ještě jak vymyslela jméno "Fausta" :DD
A vlastně ono je to zamotaný u té lásky Leona, "Roxy" a Violetty. Vlastně Leon miluje Roxy, protože je to Violetta a nemiluje Violettu protože si myslí že o něm něco říká "Roxy"! :D Ale kdyby jste měli někoho rádi úplně přesně jako Violetta Leona převlékli by jste se za někoho?

A tady jsem našla úplně 1 díl Violetty tak pokud se chcete kouknout tak tady, nemusíte stahovat: KLIKNI ZDE
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 verunka verunka | E-mail | 29. dubna 2016 v 14:40 | Reagovat

mluju violettu :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama